Šalis, kur prostitucija – tiesiog verslas

Prostitucija tiesiog verslasŠveicarijoje ir prostitucija, ir suteneriavimas yra legalu. Jau nuo 1942-ųjų taip. Dažniausiai, be abejo, čia darbuojasi užsienietės bitelės, kurioms reikalingas leidimas ir čia gyventi, ir čia dirbti. Leidimai gyventi Šveicarijoje yra griežtai kategorizuojami ir kvotuojami. Visos Šveicarijos lygmeniu ir kantonų atskirai.

Prostitutės prostitutėmis čia tiesiai šviesiai nevadinamos, o šaukiamos meiliai – kabaretų šokėjos, ir tokiu būdu, dėl leidimų gyventi ir dirbti jos patenka į vieną kategoriją su menininkais.

Dar susidūriau su visokiomis diskusijomis – ar reikia drausti prostituciją Šveicarijoje (Šveicarija priklauso prie liberaliausių tuo klausimu šalių), moraliniais aspektais – jei moteris nori dirbti ir teikti tokio pobūdžio paslaugas, tai kodėl jai neleisti ir panašiomis.

Bet kuriame laikraštyje rasite vieną ar kitą skelbimą apie masažus, po kuriais visi suprantame, kas slepiasi. Visagalis internetas norintiems parodys kur. Jei tau jau 16-a, tau niekas nebegali uždrausti naudotis prostitučių teikiamomis paslaugomis, o nuo 18-os tu ir pats gali teikti tokias paslaugas. Nebaudžiamai. O kainos? Kainas užplūdusios rytų europietės nudempingavo iki kritinės ribos, už 50 Šveicarijos frankų (43 eurus) gausite beveik visko, ko norėsite.

Skaitykite daugiau: Šalis, kur prostitucija – tiesiog verslas

Milda Matulaitytė-Feldhausen

Minutėlę
Jūsų manymu — ar reikėtų legalizuoti prostituciją?
Jūsų manymu — ar reikėtų legalizuoti prostituciją?
Jūsų manymu — ar reikėtų legalizuoti prostituciją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *